Jdi na obsah Jdi na menu
 


chyby ve filmíku vol.2

13. 1. 2007
1)Když Budd sestřelí Beatrix brokovnicí,tak odkopne její meč.Mezi záběry se pochva meče vůči okolí mění.

2)
Na konci filmu,když Beatrix použije na Billa techniku puklédo srdce,tak má Bill na bradě krev.Tu si setře,ale i tak mu tam trochu zůstane.Jenže v dalším zaběru,když se zvedá a odchází,není po krvi ani památky.

3)Když Budd pačítá peníze od Ell(ta jednooká),všiměte si uspořádaní bankovek.Při střídání zaběru se různě mění.

4)Chybička se vloudila do jedné s posledních scén filmu,když nevesta uloží ke spánku svou dceru a jde si pokecat s Billem.Když si sedá na pohovku,je v záběru vidět,že se orře o polštář,ale v dalším bližším záběru je po,lštář položen vedle ní.

5)v obou filmech Kill Bill 1 a 2 si všímejte Uminých vlasů.Dost často se mení jejich delka a to krátce posobě.Například v letadle cestou do Tokia je má vcelku krátké,ale v Tokiu (i na motorce) už zase dlouhé.Není možné,aby jí ty vlasy rostly tak bychle.

6)Když se nevěsta pokouší uvaonit s rakve,tak je krev vidět na její ruce kvůli úderům do dřeva,ale když jde z hřbihova do kavárny,tak má ruce uplně čisté bez jekékoliv krve nebo alespoň odření...

7)Když Ell (ta ztím jednmím okem) čte Buddymu "referát"o černé mambě,tak čte a přitom otáčí stránky.Ale v úseku když mu přečte pasáš o zásahu černé mamby do obličeje,otočí list,koukne na Buddyho a řekne:"Dávej pozor to se tě týka."Potom znovu otiočí list v bloku.Že by Duddymu zapoměla něco zdělit?

8)Pokud vím Badda zabila černá mamba (která ve skutečnosti má černou barvu)podle toho černá),jak tvrdila Ell,ta mamba jim ale asi trochu změnila barvu-je zelená... nebo hold někdo nerozumí mammbám a nebo někdo blbě překládá-jedná se když už o mambu zelenou...

9)Když Uma Bojuje s Ell,tak na začátku si na pomoc utrhne anténu z televize a přitom zavadi a láhev,která se na 100 procent spadla,ale v druhem zaběru láhev zase stojí.

10)Když Ell příjde o oko,válí se na podlaze v koupelně .V té době si můžete všimnout,že v 1 záběru jsou na záchoděláhva a vlevo ručníky.V 2 záběru jsou ručníky na zemia láhve zmizely,ale ve 3 záběru ručníky teprve spadly.Trošku špatně zastříhaný!

11
)Když nevěsta mluví s Billovým otcem,ten odložil své brýle - v detailním záběru pozorujte brýle - jednou jsou složené podruhé rozložené.

12)
Baddův kámoš,když vykopal hrob,tak naněho volal.ať ho vatáhne,nebyl vůbec vidět.Budd ho vatáhl jen za ruku.Žebřík Budd ho vytáhl jen tak,že se zohnul.Díra nemohla být tak hluboká.Jinak by na něho nedosáhl.

13)Když je nevěsta v rakvi,tak rakv mění v průběhu scén svou velikost.Jak jinak by mohla Beatrxx skoro úplně ohnout nohu v koleni,kdýž víko rakve je jen o pár centimatrů víš,než sahají její špičky na botách.Co se tíká vzducu v rakvi,ten by jí vydržel jen pár minut.

14)Ell střídá behem natáčení dva různé pásky pře oko.Jeden je plátěný a druhý z nějakého lehkého plastu.Je to poznat podle odrazu světla na pásku.

15)Když nevěsta bojuje s ELLE,Elle po zbičování shodí nějaké sklenice.Když potom ve spomaleném záběru různě natácí hlavu,mezi jejímy poletujícími vlasy je možné nachvilku spatřit část jejího oka pod paskou.

16)Nevěst uloží ke spánku svoji dceru tak jde za Billem.Když zavírá dveře,jde jí vydět ramínko od modré podprsenky.Hned při dalším záběru ze zadu,je ale už na svém místě,přitom neudělala pohyb,při kterém by si ramínko narovnala.

17)Když se navěsta baví z Billem,má na zádech meč od Hanzi,ale ten občas zmizí.

18)Když se nevesta baví se španělským honákem,tak jeho cigareta změní několikrát svou délku.

19)Když téměř na koncifilmu Bill rozmlouvá s nevestou,kamera zabítá láhev z tequilou.Podle etikety můžete poznat,že se během záběbů několikrát otočila.

20)Když se nevěsta priblíží do Buddova přívěsu,tak je její bunda zapnutá až po krk,ale pote co jí Budd postřelí,tak jí má už rozeplou.

21)V Billivě obydlí,ještě před scénou s pravdomluvným sérem,se zadívejte ne Nevěstinu hruď a na skvrnu po ovoci.Uvidíte,že její pozice docela často mění.

22)Když je Budd vyhozen ze sve práce,můžete v šefových brílýlích spatřit jeřáb na mikrofon. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak to je fakticky Good

(Lady Vampi, 15. 1. 2007 19:09)

Většiny těch chyb jsem si ani nevšimla.Ale asi tam budou. Je t o super blog. Jen tak dál.